Veřejná aukce podílu 1/2 na nemovitostech v Zahořanech, okres Litoměřice

Křešice - Zahořany Zahořany
721VA2020
Prodejní
Anglická
ukončeno
600 000 Kč
180 000 Kč
10 000 Kč
Výsledná cena840 000 Kč
ano
Podrobné informace
16.11.2020 08:00
{}
00.00.0000 00:00
Prohlídky
19.10.2020 v 10.00 hod
Dokumenty ke stažení
ikona Aukční řád
ikona Aukční vyhláška
ikona List vlastnictví
Popis
Předmětem veřejné aukce je spoluvlastnický podíl o velikosti id. 1/2, ve vlastnictví insolvenčního dlužníka, ... na souboru nemovitostí, zapsaném na listu vlastnictví č. 96 pro katastrální území Zahořany u Litoměřic, obec Křešice, vedeném u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Litoměřice, a to jmenovitě: Pozemek parc. č. St. 100 o výměře 1116 m2, zastavěná plocha a nádvoří. Součástí pozemku je stavba Zahořany, č.p. 61, rodinný dům a pozemek parc. č. 110/5 o výměře 1911 m 2, zahrada, zemědělský půdní fond.  Jedná se o spoluvlastnický podíl na rodinném domě, který obsahuje bytovou jednotku 5+1 se sciálním vybavením. Přední část je doplněna původní zděnou stavbou obsahující kotelnu a sklad postavenou z původních kamenných zdí a je zastřešena plochou střechou z dřevěných trámů z deskové krytiny z vlnitého eternitu. Omítky jsou opadané, podlaha je z cihelné dlažby. Dům je postaven tradiční zděnou konstrukcí mocných obvodových smíšených a kamenných zdí, v 1. patře o tlouštěce 75 cm. Stropy jsou rovné trámové polospalné s rovným podhledem. Klenutý strop je ve spíži. Rodinný dům je dvoupodlažní bez podsklepení. Půdní prostor pod sedlovou střechou - jen půda s podlahou z mazanice ze slámy a hlíny na dřevěném zákoluipu stroup nad 1. patrem. Okna ve štítech jsou dřevěná dojitá. Vstupní dveře jsou hladké dýhované s průhledem. Vnitřní dveře jsou bílé a dýhované, zasazené do ocelových zárubní. V 1. patře jsou dveře původní náplňové zasazené do dřevěných zárubní. Omítky jsou běžné štukové.  Vstupní chodba je s plovoucí plastovou podlahou. Kuchyně je vybavena jednoduchým kuchyňským nábytkem, dřez, plynový sporák na PB, keramický obklad, PVC, teplá voda z elektrického bojleru napojeného na kotel ÚT. Obývací pokoj má betonovou podlahu s kobercem.  Kamna jsou na TP. Prádelna je s betonovou podlahou, bez obkladů, osazena WC mísou kombi. V 1. patře je koupelna s umyvadlem na pultu, WC s mísou kombi, vana ocelová, výtobný žebřík, keramické obklady a dlažby z různého materiálu. Pokoje v 1. patře mají dřevotřískovou podlahu s koberci, PVC na prknech. Na chodbě 1. patra je koberec. Vytápění je ústřední na TP, v obývacím pokoji jsou kamna na TP. TUV z elektrického bojleru napojeného na kotel ÚT. Dům je napojen jen na kanalizaci. Ostatní sítně nejsou napojeny. Veškeré instalace nejsou funkční. Výměry místností jsou následující: Přízemí - vstupní chodba 6,21 m2, kuchyně 16,47 m2, obývací pokoj 24,17 m2, prádelna 5,18 m2, spíž 5,89 m2, kotelna 16,56 m2. První patro - chodba 6,51 m2, koupelna 8,39 m2, pokoj 17,63 m2, pokoj 15,60 m2, pokoj 14,80 m2, pokoj 21,88 m2. Celkem 159,29 m2. Soudní znalec stanovil cenu předmětu veřejné aukce na částku 976.000,- Kč.
Celý popis
Mapa
Kontakt na makléře
Jan Kříž, Ing.
Jan Kříž, Ing.
739110177

Duben - 2024

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Konakt

REXIM REALITY s.r.o.,

Bavorská 856/14
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Ing. Jan Kříž - jednatel
Tel.: 739 110 177
E-mail: jan.kriz@reximreality.cz