O nás

Společnost REXIM REALITY s.r.o.  poskytuje komplexní služby v oblasti veřejných dražeb dobrovolných a nedobrovolných, elektronických dražeb a elektronických aukcí. Dále poskytuje komplexní služby v oblasti realitní činnosti

Společnost poskytuje služby v oblasti správy nemovitostí, které úzce souvisí s poskytovanými službami spojenými s realitní činností. Naše aktivity nezahrnují pouze komplexní servis spojený s nákupem a prodejem nemovitostí, ale i další služby spojené se správou nemovitostí, provozováním technického zařízení budov, včetně právního a daňového servisu. Náš tým nabízí zajištění kompletní administrace prodeje bytových jednotek v bytových domech, které jsou v majetku obcí. Naší snahou je zabezpečit vysokou spokojenost, osobní přístup a rychlost služeb. 

V oblasti provádění veřejných dražeb dobrovolných a nedobrovolných, elektronických dražeb a elektronických aukcí zajišťujeme pro vlastníky nemovitostí, likvidátory, insolvenční správce a zástavní věřitele veškeré služby související s přípravou a realizací veřejných dražeb nemovitostí, věcí movitých, podniků a pohledávek v souladu se zákonem č. 26/2000 Sb., Zákon o veřejných dražbách, v platném znění.

Likvidátoři obchodních společností a insolvenční správci  formou veřejných dražeb dobrovolných nebo elektronických aukcí transparentně a rychle zpeněžují majetek z likvidační nebo majetkové podstaty.  Je to z hlediska maximalizace ceny nejvhodnější  způsob zpeněžování majetku, protože dochází k přímé konfrontaci zájemců o koupi za účelem dosažení nejvyšší ceny.

Naše společnost byla pověřena Městskou částí Praha 10, na základě výběrového řízení realizací prodeje bytových domů z majetku Městské části Praha 10 formou výběrového řízení zakončeného elektronickou aukcí, včetně související organizační činnosti a právní pomoci. 

Dále společnost REXIM REALITY s.r.o. byla pověřena Městskou částí Praha 10, prodejem bytových jednotek formou výběrového řízení zakončeného elektronickou aukcí, včetně související organizační činnosti a právní pomoci. Bylo prodáno více jak 80 bytových jednotek.

Společnost je tvořena týmem lidí, kteří mají důkladné znalosti v oboru, které pravidelně prohlubují školením, sledováním vývoje cen na trhu a absolvováním právních i daňových seminářů. Jsme tak připraveni poskytnout klientům hodnotné informace, doporučit vhodná řešení jejich problémů a provést je bezpečně realitním trhem. Poradíme s výběrem nejlepšího způsobu financování u finančního ústavu. V krátkém časovém úseku   vyřídíme všechny náležitosti spojené se zajištěním hypotéky. Perfektní práce našich právníků zajistí hladký průběh prodeje  nemovitostí a ve spolupráci s hypotéčním a finančním oddělením je dána záruka, že peníze obdrží naši klienti rychle a bezpečně.

 
Září - 2019
 
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Konakt

REXIM REALITY s.r.o.,

Murmanská 1475/4,
100 00 Praha 10 - Strašnice

Ing. Jan Kříž - jednatel
Tel.: 739 110 177
E-mail: jan.kriz@reximreality.cz